Genel Bilgiler
Kongre Yeri ve Tarihi

Uluslararası katılımlı 19. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve 15. Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi 22 – 25 Kasım 2023 tarihleri arasında Titanik Mardan Otel’de Antalya’da gerçekleşecektir.

Kayıt Deski

Kayıt deski 22 – 25 Kasım 2023 tarihlerinde 08.00 - 19.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Davet Mektubu

Kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kongreye katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı ile hazırlanmakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son gününde kayıt deskinden verilecektir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Transfer

Transfer talepleriniz için NETKON firması ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları, Türk Tabibler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.